css

از ما بپرسید


میتونم بهتون کمک کنم؟

مطالب زیر جواب احتمالی سوالات شماست! لطفا سوالات زیر را بخوانید. این مطالب سوالات مشتریان عزیز ما بوده است که برای صرفه‌جویی در وقت ارزشمند شما آن‌ها را جمع آوری کرده‌ایم. شما عزیزان می‌توانید بعد از خواندن سوالات، در صورت داشتن هر ابهامی از طریق فرم زیر، با ما تماس بگیرید.

سوالات متداول

آیا می توان محصولات شما را بصورت اینترنتی هم خرید؟

شما می توانید با مراجعه به صفحه فروشگاه در سایت قهوه آروانا، محصول مورد نظر خود را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت انتخاب کنید و به سبد خرید خود اضافه کنید. سپس سفارش خود را ثبت کرده تا محصولات خود را در اسرع وقت تحویل بگیرید.

آیا می توان هزینه محصولات خود را در محل پرداخت کرد؟

قهوه آروانا به دلیل راحتی و آسایش شما عزیزان و همچنین مشکلات ناشی از رمز پویا برای بعضی افراد امکان پرداخت در محل هم قرار داده تا شما با خیالی راحت تر بتوانید محصولات خود را خریداری کنید.

چگونه می توانیم از محصولات فصلی و مناسبتی و جشنواره های شما اطلاع داشته باشیم؟

شما عزیزان می‌توانید با وارد کردن شماره همراه خود در صفحه تخفیف ویژه، از جدیدترین محصولات آروانا اطلاع پیدا کرده و علاوه بر تخفیف، در جشنواره‌های ما خریدی شیرین‌تر داشته باشید.

آیا ارسال محصولات شما با پیک بصورت رایگان است؟

شما می‌توانید محصولات قهوه آروانا را بصورت کاملا رایگان در محدوده شرکت و بدون هیچ‌گونه هزینه اضافه‌ای از ما دریافت نمایید.

چرا باید محصولات مورد نیاز خود را از قهوه آروانا خرید؟

این شرکت با 10 سال سابقه فعالیت، 10 نمایندگی فعال، در سطح کشور و همچنین کوله‌باری از تجربه و علم و دانش در خدمت شما مشتریان عزیز می‌باشد. در ضمن ما با استفاده از بهترین محصولات اولیه و مواد مورد نیاز، فراورده خود را تولید کرده‌ایم. قهوه آروانا با در نظر گرفتن تخفیف برای هر محصول خود، در کنار بهترین کیفیت حس خوشایندی را به شما هدیه می‌دهد.

آیا شما به شهرهای دیگر هم به صورت عمده محصولات‌تان را می فرستید؟

بسیاری ازمشتریان ما با یک بار امتحان کردن طعم قهوه آروانا، برای دوستان و اقوام خود نیز این محصول را توصیه می‌کنند. قهوه آروانا این امکان را فراهم آورده شما در هر شهری از ایران محصول خود را با مراجعه به فروشگاه اینترنتی خریداری کرده و آن را تهیه کنید. در ضمن قهوه آروانا در ده شهر دیگر هم نمایندگی فعال دارد.

آیا محصولات شما خدمات پس از فروش دارد؟

فروشگاه قهوه آروانا همه محصولات خود را با بهترین کیفیت و کمترین زمان ممکن مطابق باعکس و مشخصات صفحه فروشگاه، برای شما ارسال می‌کند. در ضمن تمامی محصولات ما دارای نشان سلامت و استاندارد تایید شده هستند. پشتیبانی محصولات ما بعد از رسیدن آن به دست شما شروع می‌شود و هر گونه سوال یا پیشنهادات شما را با آغوش گرم پذیرا هستیم.

آیا می توان نمایندگی فروش شما را داشته باشیم؟

قهوه آروانا در راستای توسعه خدمت رسانی به شما عزیزان و پوشش سراسر کشور، این امکان را به وجود آورده کسانی که واجد شرایط نمایندگی هستند با ما همکاری کنند. شما می‌توانید با پر کردن فرم نمایندگی منتظر تماس کارشناسان ما باشید.

چگونه می توان در سیستم همکاری در فروش شما کسب درآمد کرد؟

شما دوستان عزیز می‌توانید با مراجعه به صفحه همکاری در فروش، کد تخفیف اختصاصی خود را دریافت کرده و با انتشار آن در شبکه‌های مجازی بین دوستان و آشنایان و همچنین تبلیغات کلامی، شروع به همکاری با ما کنید و به ازای هر فروش از طریق کد اختصاصی شما بصورت درصدی، کسب درآمد نمایید.

چگونه می‌توان سوالات خود را با شما مطرح کرد یا از کارشناسان شما مشاوره گرفت؟

شما می توانید با پر کردن فرم «از ما بپرسید» در همین صفحه، هر گونه سوال خود را با ما مطرح کرده یا در صورت داشتن ابهام یا مشکلی از نظرات کارشناسان با تجربه ما طلاع پیدا کنید.