قهوه آروانا | خواص قهوه اسپرسو برای جسم و روان


مزایای مصرف کافه اسپرسو برای جسم و روان

اسپرسو به سبب کاپ های کوچکی که دارد و بسیار از انرژی بالایی برخوردارند برای رفع کسالت و ریکاوری به بدن کمک شایان توجهی می کند. اکثر مردمی که قهوه می خورند شاید ندانند که با این کار راهی برای سلامتی پیدا کردند گرچه اسپرسو منشا بزرگی از مزایا را با خود یدک می کشد اما خیلی کوتاه به پاره ای از آنها اشاراتی داریم.اسپرسو اساس نشیدنیهای فراوانی مانند لاته،کاپوچینو، کافه ماکیاتو، کافه موکا و کافه آمریکانو می باشد. اما در کاپوچینو اسپرسو منشا اصلی آن می باشد.

خواص اسپرسو

افزایش بلند مدت حافظه:

اسپرسو یاریگر افزایش حافظه برای ثبت اطلاعات بصورت بلند مدت بلکه قادر است تا در بازیابی و بهره گیری مجدد به شما یاری برساند . زمانی که مشغول مطالعه می باشید همیشه به اندازه نیاز اسپرسو بنوشید. در روز امتحان حتما یک فنجان اسپرسو بنوشید.این کار می تواند به شما در بازیابی مطالب کمک کند.

قهوه آروانا و مصرف روزانه

اسپرسو و تمرکز:

این قهوه انرژی شما را فراوان افزایش می دهد. قهوه آرواناتوانایی تمرکز شما را بر روی فعالیت های روزانه بهبود می بخشد. که دلیل آن افزایش ترشح دوپامین و افزایش متمرکز شدن مغز می شود.

اسپرسو راندمان کاری شما را افزایش می دهد. به خاطر داشته باشید،که همیشه اسپرسو را دوست خود بدانید. مصرف آن را فراموش نکنید. و بعد یک خواب آرام و دلنشین

یک فنجان اسپرسو می تواند تغییر زیادی در بازده شما ایجاد کند. به یاد داشته باشید که مصرف اسپرسو را به یاد داشته باشید! یک استراحت شبانه نیز گامی مهم برای قوی نگه داشتن تمرکز است.

قهوه آروانا

arvanacoffeeآروانا کافیاسپرسوخواص اسپرسوقهوهقهوه آروانا

1 Comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *