قهوه آروانا از آن چه می دانید؟


قهوه آروانا موجب آگاهی و تمرکز در مغز می شود و حاوی المان هایی است ،که برای جسم و روان ضروری است. یک فنجان قهوه دارای عناصری است که در زیر آورده شده است، که در زیر آمده است:

11% مقدار توصیه شده از ریبوفلاوین یا ویتامین B2

06% مقدار توصیه شده از ویتامین B5

03% مقدار توصیه شده از منگنز و پتاسیم

02% مقدار توصیه شده از ویتامین B3

در زمان میل کردن قهوه آروانا قهوه آروانا در حد اعتدال متابولیسم بدن را متعادل نگه می دارد و به انرژی بدن را بهبود می بخشد. چربی سوزی را افزایش می دهد. فعالیت بدنی را تنظیم می کند.این باعث آن می شود که ریسک مبتلا شدن به دیابت دوم ، آلزایمر، پارکینسون و سرطان را کم کرده و از کبد مراقبت کرده و افسردگی را به شدت کاهش می دهد.
برای تنظیم مصرف بهینه قهوه می‌توانید از اپلیکیشنی که ارتش آمریکا به نام 2B-Alert طراحی کرده استفاده کنید.
حدود 90% مردم ایالات متحده از کافئین استفاده می کنند. بیشتر مردم آنجا قهوه یا کافه مصرف می کنند. مطالعات نشان می دهد که مردمی که زیاد قهوه می نوشند، زمان مرگشان دیرتر است. به نقل از tervor rich یک محقق در کلینیک مایو در امریکا نشان داده برای بدن کاملا مفید است. همچنین برخی از این فواید در قهوه ی بدون کافئین نیز یافت شده که برای انتی اکسیدان موجود در قهوه است. این ها نشان داده که مصرف متعادل کافئین باعث افزایش عمر می شود. همچنین در این تحقیقات یافت شده که کافئین المان مؤثر نیست. کافئین موجود در قهوه پس از مصرف به سرعت وارد جریان خون شده و با اکتیو کردن دستگاه سنترال عصبی باعث افزایش سطح آگاهی به مدت حدود پانزده دقیقه می باشد. که تا 6 ساعت ادامه دار است.

 

 

 

 

 

قهوه آروانا

arvanacoffeeآروانا کافیقهوهقهوه آرواناکافئین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *