سرو یک قهوه سرد | قهوه آروانا


برای این که یک قهوه آروانا با خوش طعم ترین شکل ان درست کنیم راه های زیادی است. همان طور که بعضی از ما قهوه را به صورت داغ می خوریم، بعضی افراد قهوه را بصورت سرد دوست دارند.بنظر شما چرا بعضی افراد قهوه را بصورت سرد دوست دارند؟

«شما طرفدار قهوه شیرین وملایم هستید یا قهوه اسیدی وطعم دار؟»

برای آماده سازی سرد قهوه باریستاها را با خیس کردن پودر قهوه در دمای اتاق با آب سرد و جدا کردن تفاله وعصاره قهوه سرد تهیه می کنند. در سطح دنیا نوشیدن قهوه سرد مشتریان زیادی پیدا کرده و همه این ها را مدیون طعم دلچسب وخاص وکتر اسیدی بودن آن بدانیم. هم چنین قهوه سرد میزان بیشتری کافیین به بدن می رساند. ما در آماده سازی قهوه آروانابصورت سرد اکسیداسیون را انجام می دهیم، اما خیلی آهسته تر و به این ترتیب قهوه سرد طعم تلخ یا ترش ندارد. قهوه سرد بیشتر هم تازه می ماند. بین 1 تا 4 هفته می توان در یخچال گذاشت. بخاطر مقدار بیشتر پودر قهوه و زمان طولانی تر آماده کردن آن قهوه سرد قیمت بیشتری دارد.

شما ابتدا باید قهوه آروانا را اب ترکیب کرده وشما ابتدا باید 3 قاشق چای خوری قهوه را در آب ریخته و شما در صورت تمایل حتی می توانید از قهوه بیشتری هم استفاده کنید. وحتی یخ هم روی آن بریزید. این دور را کاملا مخلوط کرده تا قهوه به انتها کاپ نچسبد. یا اگر از همزن برقی استفاده کرده آن را چند دقیقه هم زده تا بیشتر مخلوط شود. اگر شما هم ته مانده قهوه را نمی خورید 10 درصد از مایع را دور ریخته ،مقداری آب ویخ به آنها افزوده و بعد سرو کنید.« آماده سازی و سرو قهوه آروانابصورت سرد طعم بی نهایت دل چسبی به قهوه شما می دهد. »

قهوه آروانا

arvanacoffeeآروانا کافیپودر قهوهقهوهقهوه آرواناقهوه سرد آرواناقهوه گرم آروانا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *